Hydroizolacje Iniekcje Torkret - Inżynieria Specjalna - Śląsk

Strukturalne uszczelnianie konstrukcji betonowych
i żelbetowych

Oferujemy fachowe unikatowe strukturalne uszczelnienie betonów i żelbetów, czyniąc je na zawsze szczelnymi i odpornymi na korozję.

Jak wykazuje doświadczenie większość konstrukcji betonowych i żelbetowych zarówno już użytkowanych jak i nowych posiada szereg wad, spośród których najczęściej występujące to:

Wszystkie te defekty i nieszczelności przyśpieszają degradację betonu, korozję zbrojenia w żelbecie i niszczenie konstrukcji. Malowanie powierzchni betonowych w takim stanie zarówno powłokami bitumicznymi czy innymi nie zapewnia konstrukcji odpowiedniej ochrony antykorozyjnej, a tylko znacznie podraża koszty przyszłej naprawy (usuwanie starych powłok). Technologia strukturalnego uszczelniania betonów i żelbetów firmy „IS” nie ogranicza się tylko do nakładania powłok ochronnych. Na efektywność i skuteczność naszej technologii wpływa szereg czynników związanych zarówno z możliwościami stosowanego przez nas sprzętu i materiałów jak i praktycznie sprawdzoną znajomością zagadnienia.
Oferowana technologia bazuje między innymi na stosowaniu specjalnego cementowego materiału kompozytowego krystalizującego w postaci nierozpuszczalnych struktur rozwiniętych w kapilarach i szczelinach betonu.

Podstawowe zalety oferowanej technologii:

Ze względu na niższe koszty i możliwość znacznego przedłużenia trwałości konstrukcji betonowych i żelbetowych zachęcamy do stosowania naszych technologii na etapie powstawania budowli.

W przypadku kompleksowych rozwiązań naszej firmy udzielamy od kilku do kilkunastu lat gwarancji na wykonane przez nas roboty.