Hydroizolacje Iniekcje Torkret - Inżynieria Specjalna - Śląsk

Uszczelnianie i zabezpieczanie antykorozyjne zbiorników betonowych i żelbetowych - basenów, szamb, studzienek kanalizacyjnych

Oferujemy uszczelnienie basenów, szamb, studzienek kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz innych konstrukcji betonowych i żelbetowych.
Nasza oferta obejmuje kompleksowe zabezpieczenie przeciwwilgociowe i antykorozyjne betonu i żelbetu w fazie realizacji nowych konstrukcji oraz hydroizolację i naprawę nieszczelnych, spękanych basenów, szamb i zbiorników.

Przyczyn nieszczelności żelbetowych basenów i szamb jest zazwyczaj wiele. Często są one związane z błędami konstrukcyjnymi popełnionymi w trakcie projektowania i wykonywania - źle zaprojektowany beton oraz sama konstrukcja zbiornika. W przypadku szamb prefabrykowanych dochodzą błędy związane z wadliwym i nieprofesjonalnym montażem.

Jako firma specjalistyczna oferujemy kompleksowe uszczelnienie basenów i szamb z wykorzystaniem praktycznie sprawdzonych technologii, obejmujących między innymi:

Korzyści płynące z zastosowania oferowanych przez nas technologii:

Zachęcamy do współpracy z nami w początkowej fazie realizacji basenu, szamba i innych konstrukcji żelbetowych i betonowych. Pozwala to na wyeliminowanie dodatkowych kosztów związanych z usuwaniem nieskutecznych powłok izolacyjnych.